




23 900 ₴
Фрезер універсальний COMBI являє собою електричний інструмент, призначений для обробки масиву деревини і пластиків. Залежно від застосовуваної оснастки він може бути використаний в якості зачисної машини для обробки металевих поверхонь або невеликих зварювальних швів, а також в якості універсальної машини, на яку можуть бути встановлені стандартні фрезерні насадки Virutex.
Фрезер обладнаний потужним двигуном 1000 Вт із системами електронного регулювання частоти обертання й підтримання заданих обертів під навантаженням. Крім того, нова система виконує такі захисні функції:
— Захист від похідних струмів, що виникають через поганий контакт у разі зношених або пошкоджених вугільних щіток
— Високий ступінь захисту та несприйнятливість до паразитних струмів, що генеруються під час роботи інструмента.
– Збільшує точність керування частотою обертання (похибка 2%)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virutex |
| Країна виробник | Іспанія |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 50 мм |
| Максимальна кількість обертів | 27000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |