




23 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virutex |
| Країна виробник | Іспанія |
| Максимальна глибина фрезерування | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Револьверний упор | 3 поз. |