





Відправка з 15 квітня 202649 308 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virutex |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина фрезерування | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 27000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Стан | Новий |