

Відправка з 15 квітня 202659 800 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virutex |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 80 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 150 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 300 мм |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |