

9 450 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virutex |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 4.2 кг |
| Можливість стаціонарного кріплення | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 55 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 165 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |