


Відправка з 26 квітня 202627 260 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virutex |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина стругання | 4 мм |
| Максимальна ширина стругання | 80 мм |
| Максимальна кількість обертів | 13100 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |