
Відправка з 06 квітня 2026від 2 150 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FREZITE |
| Країна виробник | Португалія |
| Діаметр зовнішній | 300 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 96 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | МДФ, ЛДСП, Ламінат |
| Товщина | 3.2 мм |