



Відправка з 01 травня 202619 975 ₴
Високопродуктивна машина призначена для полірування, сатинування деталей із неіржавкої сталі. Дає змогу видаляти подряпини та нерівності на металі.
Також може бути використана для структурування (старіння) виробів із дерева, видалення залишків фарби, полірування мармуру та граніту.
Машина може бути укомплектована додатковими щітками для різних типів робот:
1. Нейлонова щітка. (стандартна комплектація)
2. Металева щітка.
3. Абразивна щітка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virutex |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 120 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | щіткова |
| Ширина шліфування | 100 мм |