








16 000 ₴
Фрезер кромочний для PVC
Фрезер для обробки крайки з ПВХ, дерева або інших матеріалів до 3 мм. Система електронного регулювання дозволяє підібрати оптимальний режим роботи в залежності від оброблюваного матеріалу і підтримує задану частоту обертання під навантаженням.
Насадка CA56G дозволяє за один прохід фрезерувати всі чотири сторони панелі по пласті. Має велику опорну поверхню і додаткову ручку для більшої стабільності в роботі. Застосовується для обробки криволінійних деталей, як увігнутих, так і вигнутих.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virutex |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Розмір цанги | 8 мм |