


Відправка з 26 квітня 202619 599 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virutex |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 173 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |